Wybrany wątek opinii
A może odwróćmy apel panie Redaktorze i zaapelujmy do mieszkańców, zeby w końcu zaczęli się angażować w sprawy swojego miasta???
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
GM właśnie apeluje o zaangażowanie w sprawy swojego miasta i swoich pieniędzy. GM apeluje o CAŁKOWITY BOJKOT GŁOSOWANIA tej urzędniczej ustawki zwanej budżetem obywatelskim. Skoro urzędniki same zgłaszają i same oceniają zgłoszone projekty to jeszcze niech wygenerują we własnym zakresie głosowanie ! ! ! Moherek żoliborski nie powstydziłby się takich spryciarzy...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@GłębokaMyśl - a czy kiedykolwiek GłębokaMyśl przejrzała odrzucone wnioski i uzasadnienia? bo większość to: projekty na "prywatnych" działkach, projekty już ujęte w budżecie miasta, projekty przekraczające budżet, projekty, które będą później wymagały dużych wydatków na ich utrzymanie, itp.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0