UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GM właśnie apeluje o zaangażowanie w sprawy swojego miasta i swoich pieniędzy. GM apeluje o CAŁKOWITY BOJKOT GŁOSOWANIA tej urzędniczej ustawki zwanej budżetem obywatelskim. Skoro urzędniki same zgłaszają i same oceniają zgłoszone projekty to jeszcze niech wygenerują we własnym zakresie głosowanie ! ! ! Moherek żoliborski nie powstydziłby się takich spryciarzy...
GłębokaMyśl