UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wśród turystów dominują Niemcy. Nic dziwnego. Jak pis wystąpi o reperacje to Polska będzie musiała oddać ziemie niemieckie
Znów będzie Elbing
Wśród turystów dominują Niemcy. Nic dziwnego. Jak pis wystąpi o reperacje to Polska będzie musiała oddać ziemie niemieckie
Znów będzie Elbing