UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wśród turystów dominują Niemcy. Nic dziwnego. Jak pis wystąpi o reperacje to Polska będzie musiała oddać ziemie niemieckie

Znów będzie Elbing

Anuluj