UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POwolamy komisję, utworzymy nowe stanowisko koordynatora ds. nowych przystanków na Nowodworskiej, ogłosimy konsultacje społeczne i za 2 lata ogłosimy co POstaniwilismy, już niebawem briefing w tej sprawie przed urzędem tylko wypiorę trampeczki bo się zakurzyly