UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POwolamy komisję, utworzymy nowe stanowisko koordynatora ds. nowych przystanków na Nowodworskiej, ogłosimy konsultacje społeczne i za 2 lata ogłosimy co POstaniwilismy, już niebawem briefing w tej sprawie przed urzędem tylko wypiorę trampeczki bo się zakurzyly