UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze trochę to Ukraina zabierze nam Bieszczady, kilka lat temu (około 15 lat) pisałem o tym, mieszkałem wiele lat temu, gdzie dużo było Ukraińców (akcja Wisła).
elblążanin48
Jeszcze trochę to Ukraina zabierze nam Bieszczady, kilka lat temu (około 15 lat) pisałem o tym, mieszkałem wiele lat temu, gdzie dużo było Ukraińców (akcja Wisła).
elblążanin48