UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze trochę to Ukraina zabierze nam Bieszczady, kilka lat temu (około 15 lat) pisałem o tym, mieszkałem wiele lat temu, gdzie dużo było Ukraińców (akcja Wisła).

elblążanin48

Anuluj