Wybrany wątek opinii

Czas na naprawę kwietniowych wyborów czas na referendum i odwołanie nieudolnej rady miejskiej! Kto tych ludzi wybrał? Przecież to jest żałosne!
Lolka (2024.09.20)
Powrót do komentarzy