UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas na naprawę kwietniowych wyborów czas na referendum i odwołanie nieudolnej rady miejskiej! Kto tych ludzi wybrał? Przecież to jest żałosne!
Lolka
Czas na naprawę kwietniowych wyborów czas na referendum i odwołanie nieudolnej rady miejskiej! Kto tych ludzi wybrał? Przecież to jest żałosne!
Lolka