UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas na naprawę kwietniowych wyborów czas na referendum i odwołanie nieudolnej rady miejskiej! Kto tych ludzi wybrał? Przecież to jest żałosne!

Lolka

Anuluj