Wybrany wątek opinii

A co z nasazym zbiornikiem retencyjnym. Czy budowa jest kontynuowana. My mamy swoją dzikuske, ktora w chwile moze sponiewierac miasto i to w kazdym momencie.
(2024.09.16)
Budowa zbiornika powinna zaskonczyc sie w 2028.Po protestach ekologów (co opóźni zakończenie budowy o 1 rok) bedzie to zbiornik suchy (niby wydajniejszy).
(2024.09.16)
Powrót do komentarzy