UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z nasazym zbiornikiem retencyjnym. Czy budowa jest kontynuowana. My mamy swoją dzikuske, ktora w chwile moze sponiewierac miasto i to w kazdym momencie.
A co z nasazym zbiornikiem retencyjnym. Czy budowa jest kontynuowana. My mamy swoją dzikuske, ktora w chwile moze sponiewierac miasto i to w kazdym momencie.