UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z nasazym zbiornikiem retencyjnym. Czy budowa jest kontynuowana. My mamy swoją dzikuske, ktora w chwile moze sponiewierac miasto i to w kazdym momencie.


Anuluj