Wybrany wątek opinii

"jak dodatkowo informuje Iwona Łojewska, st. insp. ds. wykroczeń, do Straży Miejskiej w Elblągu nie wpłynęło zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego parkowania przy ul. Wspólnej. " No właśnie ! To niby strażnicy miejscy powinni już przed ósmą rano być na nogach i pilnować porządku ? ! Oni są zarobieni po czubek głowy 24/7 i nie mają czasu na takie bzdury !
Głęboka Troska (2024.09.10)
@Głęboka Troska - hm akurat tu nie chodzi o ul Wspólną tylko park od ul Agrykola zastawione trawniki i jazda po alejkach to jest odwracanie kota ogonem cały se leży od strony AGRYKOLA niech odpowie ile dostali zgłoszeń pisałi również mieszkańcy z ul Wspólnej dlaczego kłamią? ze niby wszystko jest w porządku?
Grażyna12 (2024.09.10)
Powrót do komentarzy