UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"jak dodatkowo informuje Iwona Łojewska, st. insp. ds. wykroczeń, do Straży Miejskiej w Elblągu nie wpłynęło zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego parkowania przy ul. Wspólnej. " No właśnie ! To niby strażnicy miejscy powinni już przed ósmą rano być na nogach i pilnować porządku ? ! Oni są zarobieni po czubek głowy 24/7 i nie mają czasu na takie bzdury !
Głęboka Troska