Wybrany wątek opinii

Toż to centrum i wizytówka biednego Elbląga
(2024.09.07)
Elbląg nie jest biedny, tylko rządzony przez głupców.
(2024.09.08)
Sami ich wybieramy
skm (2024.09.08)
Powrót do komentarzy