Wybrany wątek opinii

Komentarz uroczyście ocenzurowany przez funkcjonariuszy portel. pl. Treść komentarza niedostępna dla użytkowników.
Ocenzurowany (2024.09.05)
@Ocenzurowany - Moduł AI sprawdza, jak umiesz pisać - napiszesz wszystko. Żadnej cenzury nie ma. Jeśli bluźnisz, to się nie dziw.
(2024.09.05)
Spróbuj coś napisać że nie popierasz finansowania u. P.adliny albo nie dodadzą albo zaraz skasują. Masz finansować wrogie nam państwo, łożyć na odbudowę ich miast i siedzieć cicho. Niezłe teczki musi mieć ich wywiad na tych z KO. Mocne haki.
Polexit (2024.09.05)
@Ocenzurowany - Słupy, wielo- tonowe konstrukcje, tysiące km linii, linie przesyłowe energetyczne, to relikty przeszłości, ktore są niebezpieczne- wywołują pożary, wypadki, utrudniają wszelkiego rodzaju inwestycje, drogowe, budowlane, to czesto zwali-drogi na ich terenie. , niedaleka przyszłość, to przesył energii bezprzewodowy, który juž dzisiaj wkracza, na razie ze słońca do naszych paneli, ale również z tajemnych czarnych dziur, z których emisje energii są niewyobrażalnie wielkie
NG'- hole (2024.09.06)
@NG'- hole - Właśnie ta linia ( i parę podobnych) potrzebna jest wyłącznie z powodu rozwoju elektrowni ekologicznych. Sieci najwyższych napięć muszą być rozbudowane tylko z powodu ekologii za ponad 500 mld zł (w cenach sprzed paru lat). Dwa albo trzy razy tyle będą kosztowały bezpośrednie przyłączenia i konieczny, ze względy na te elektrownie, rozwój sieci rozdzielczych. Ekolodzy tego nie zamierzają płacić. Zapłacą odbiorcy. Albo indywidualni, a jak politycy nie pozwolą, to biznesowi - i przeniosą produkcję i firmy poza Unię. Wtedy indywidualni staną się bezrobotnymi i młodzi wyjadą do Chin. Samobójstwem jest walczenie z fizyką.
entuzjasta (2024.09.06)
@NG'- hole - Wróć na Ziemię i nie opowiadaj kocopałów o bezprzewodowym przesyle energii !
Głęboka Troska (2024.09.06)
@NG'- hole - Za dużo bajek za mało lekcji fizyki
Devnull (2024.09.06)
Powrót do komentarzy