Wybrany wątek opinii
Komentarz uroczyście ocenzurowany przez funkcjonariuszy portel. pl. Treść komentarza niedostępna dla użytkowników.
Do moderacji
Odpowiedz
12
18
@Ocenzurowany - Moduł AI sprawdza, jak umiesz pisać - napiszesz wszystko. Żadnej cenzury nie ma. Jeśli bluźnisz, to się nie dziw.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Spróbuj coś napisać że nie popierasz finansowania u. P.adliny albo nie dodadzą albo zaraz skasują. Masz finansować wrogie nam państwo, łożyć na odbudowę ich miast i siedzieć cicho. Niezłe teczki musi mieć ich wywiad na tych z KO. Mocne haki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@Ocenzurowany - Słupy, wielo- tonowe konstrukcje, tysiące km linii, linie przesyłowe energetyczne, to relikty przeszłości, ktore są niebezpieczne- wywołują pożary, wypadki, utrudniają wszelkiego rodzaju inwestycje, drogowe, budowlane, to czesto zwali-drogi na ich terenie. , niedaleka przyszłość, to przesył energii bezprzewodowy, który juž dzisiaj wkracza, na razie ze słońca do naszych paneli, ale również z tajemnych czarnych dziur, z których emisje energii są niewyobrażalnie wielkie
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@NG'- hole - Właśnie ta linia ( i parę podobnych) potrzebna jest wyłącznie z powodu rozwoju elektrowni ekologicznych. Sieci najwyższych napięć muszą być rozbudowane tylko z powodu ekologii za ponad 500 mld zł (w cenach sprzed paru lat). Dwa albo trzy razy tyle będą kosztowały bezpośrednie przyłączenia i konieczny, ze względy na te elektrownie, rozwój sieci rozdzielczych. Ekolodzy tego nie zamierzają płacić. Zapłacą odbiorcy. Albo indywidualni, a jak politycy nie pozwolą, to biznesowi - i przeniosą produkcję i firmy poza Unię. Wtedy indywidualni staną się bezrobotnymi i młodzi wyjadą do Chin. Samobójstwem jest walczenie z fizyką.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@NG'- hole - Wróć na Ziemię i nie opowiadaj kocopałów o bezprzewodowym przesyle energii !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@NG'- hole - Za dużo bajek za mało lekcji fizyki
Do moderacji
Odpowiedz
1
0