UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@NG'- hole - Właśnie ta linia ( i parę podobnych) potrzebna jest wyłącznie z powodu rozwoju elektrowni ekologicznych. Sieci najwyższych napięć muszą być rozbudowane tylko z powodu ekologii za ponad 500 mld zł (w cenach sprzed paru lat). Dwa albo trzy razy tyle będą kosztowały bezpośrednie przyłączenia i konieczny, ze względy na te elektrownie, rozwój sieci rozdzielczych. Ekolodzy tego nie zamierzają płacić. Zapłacą odbiorcy. Albo indywidualni, a jak politycy nie pozwolą, to biznesowi - i przeniosą produkcję i firmy poza Unię. Wtedy indywidualni staną się bezrobotnymi i młodzi wyjadą do Chin. Samobójstwem jest walczenie z fizyką.
entuzjasta