Wybrany wątek opinii

Pieniędzy nie ma i nie będzie. Są dla rządzących.
(2024.08.27)
"Pieniędzy nie ma i nie będzie. Są dla rządzących. " - to jeszcze pisowcom oszustom pieniądze wysyłają?
(2024.08.27)
Powrót do komentarzy