Wybrany wątek opinii
Pieniędzy nie ma i nie będzie. Są dla rządzących.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
"Pieniędzy nie ma i nie będzie. Są dla rządzących. " - to jeszcze pisowcom oszustom pieniądze wysyłają?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3