Wybrany wątek opinii

Czym dla Elblążan się zasłużył ? Wogóle był w Elblągu ?
(2024.08.20)
"Wogóle był w Elblągu ?" pisze się "w ogóle", a nie wogóle, tak dla przypomnienia... Polaku, bo pewnie tak się często nazywasz. Nie musiał być, zrobił więcej dobrego niż Ci się wydaje Polaku.
(2024.08.20)
Papież był a czym sie zasłużył?
(2024.08.20)
Powrót do komentarzy