Wybrany wątek opinii
Czym dla Elblążan się zasłużył ? Wogóle był w Elblągu ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
"Wogóle był w Elblągu ?" pisze się "w ogóle", a nie wogóle, tak dla przypomnienia... Polaku, bo pewnie tak się często nazywasz. Nie musiał być, zrobił więcej dobrego niż Ci się wydaje Polaku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Papież był a czym sie zasłużył?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3