Wybrany wątek opinii

Ktoś chyba nieźle odleciał, mieszkańcy starówki mają przez 5 dni fruwać do pracy czy jak się do niej dostać? Wszystko w imię garstki spacerowiczów, którzy tylko przyjdą popatrzeć na kosmiczne ceny suchego chleba i starej kiełbasy? Rozumiem dzień czy dwa, ale pięć to chyba lekka przesada?
PL (2024.08.19)
@PL - Jarmark Dominikański też odjechał? Czego nie ogarniasz, 4 dni nie wytrzymasz. To na wieś wracaj
(2024.08.21)
Tiaaa tylko na Starówce w Gdańsku mieszkańcy mieli umożliwiony dojazd do domów😂. A tu raczej nie bardzo.
(2024.08.21)
Co to za porównanie jarmarku dominikańskiego do naszych prawie dożynków? Tak ktoś odjechał bo w środę o czwartek kompletnie nic nie będzie się działo (poza straganami na starym rynku we czwartek) a zamknięte 3/4 starówki!
PL (2024.08.21)
Powrót do komentarzy