UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś chyba nieźle odleciał, mieszkańcy starówki mają przez 5 dni fruwać do pracy czy jak się do niej dostać? Wszystko w imię garstki spacerowiczów, którzy tylko przyjdą popatrzeć na kosmiczne ceny suchego chleba i starej kiełbasy? Rozumiem dzień czy dwa, ale pięć to chyba lekka przesada?

PL