Wybrany wątek opinii
A może ktoś z krytykujących pamięta jak ta odlewnia smrodziła na okolicę i jak ludzie przez to chorowali, Już nie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
28
@N.p. - Albo zastanówmy się ilu naszych dziadków, pracujących w odlewni, umarło na pylicę w latach 90-tych. Tam człowiek się nie liczył tylko kasa - i tak zostało do dziś. A Elbląg za 10 lat beda zamieszkiwać sami wojskowi emeryci itp. czas uciekać kto jeszcze może
Do moderacji
Odpowiedz
3
2