UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@N.p. - Albo zastanówmy się ilu naszych dziadków, pracujących w odlewni, umarło na pylicę w latach 90-tych. Tam człowiek się nie liczył tylko kasa - i tak zostało do dziś. A Elbląg za 10 lat beda zamieszkiwać sami wojskowi emeryci itp. czas uciekać kto jeszcze może