Wybrany wątek opinii

Historia sieicento jest mi nieznana ale jeśli chodzi o malucha to jeszcze za małolata pamiętam jak bawiliśmy się w klubie PLANETA który był visavi rzeki i chłopaki opowiadali jak kiedyś przyjechali jakieś wiśniaki z pobliskich wiosek i dostali porządny wpierdziel a ich malucha zepchano do kanału :) być może to ten rodzynek :)
.Nico. (2024.08.07)
@.Nico. - Za małolata, czyli mniej więcej w którym roku?
Medium (2024.08.07)
@.Nico. - To nie mogło być tutaj. Kanał jest przed jeziorem Druzno. Tu musieliby zepchnąć do rzeki Elbląg.
DasModel (2024.08.07)
@.Nico. - Ok, a który to rok był?
łybak (2024.08.08)
Powrót do komentarzy