Wybrany wątek opinii
Historia sieicento jest mi nieznana ale jeśli chodzi o malucha to jeszcze za małolata pamiętam jak bawiliśmy się w klubie PLANETA który był visavi rzeki i chłopaki opowiadali jak kiedyś przyjechali jakieś wiśniaki z pobliskich wiosek i dostali porządny wpierdziel a ich malucha zepchano do kanału :) być może to ten rodzynek :)
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@.Nico. - Za małolata, czyli mniej więcej w którym roku?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@.Nico. - To nie mogło być tutaj. Kanał jest przed jeziorem Druzno. Tu musieliby zepchnąć do rzeki Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@.Nico. - Ok, a który to rok był?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0