UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Historia sieicento jest mi nieznana ale jeśli chodzi o malucha to jeszcze za małolata pamiętam jak bawiliśmy się w klubie PLANETA który był visavi rzeki i chłopaki opowiadali jak kiedyś przyjechali jakieś wiśniaki z pobliskich wiosek i dostali porządny wpierdziel a ich malucha zepchano do kanału :) być może to ten rodzynek :)

.Nico.

Anuluj