Wybrany wątek opinii
Jak zwykle policja opowiada bzdury. Jeżeli pojazdy były utopione w latach 90-ych a wtedy jak wiadomo była taka moda to były inne przepisy, inna ekologia i inne paragrafy. Obecne prawo jest zupełnie inne a przypomnę że prawo nie działa wstecz. JAK ZWYKLE KOMPROMITACJA policji.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Skąd ty wziąłeś te lata 90??? Myślisz że ktoś utopił auto prosto z fabryki i nie chciał go wyciągnąć? Bardziej prawdopodobne że utopiono je gdy były już zajeżdżone czyli pewnie długo później
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Tak to widzę - on coś wie, policja go pewnie sprawdzi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Tak to widzę - Widać po korozji na 126p, że musiał być tam zatopiony od wielu lat, seicento też pewnie od ładnych paru lat, ale krócej, nie jest już produkowane od 14 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1