Wybrany wątek opinii

Jak zwykle policja opowiada bzdury. Jeżeli pojazdy były utopione w latach 90-ych a wtedy jak wiadomo była taka moda to były inne przepisy, inna ekologia i inne paragrafy. Obecne prawo jest zupełnie inne a przypomnę że prawo nie działa wstecz. JAK ZWYKLE KOMPROMITACJA policji.
(2024.08.07)
Skąd ty wziąłeś te lata 90??? Myślisz że ktoś utopił auto prosto z fabryki i nie chciał go wyciągnąć? Bardziej prawdopodobne że utopiono je gdy były już zajeżdżone czyli pewnie długo później
Tak to widzę (2024.08.07)
@Tak to widzę - on coś wie, policja go pewnie sprawdzi
Jbvx (2024.08.07)
@Tak to widzę - Widać po korozji na 126p, że musiał być tam zatopiony od wielu lat, seicento też pewnie od ładnych paru lat, ale krócej, nie jest już produkowane od 14 lat.
(2024.08.08)
Powrót do komentarzy