UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak to widzę - Widać po korozji na 126p, że musiał być tam zatopiony od wielu lat, seicento też pewnie od ładnych paru lat, ale krócej, nie jest już produkowane od 14 lat.


Anuluj