UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tak to widzę - Widać po korozji na 126p, że musiał być tam zatopiony od wielu lat, seicento też pewnie od ładnych paru lat, ale krócej, nie jest już produkowane od 14 lat.
@Tak to widzę - Widać po korozji na 126p, że musiał być tam zatopiony od wielu lat, seicento też pewnie od ładnych paru lat, ale krócej, nie jest już produkowane od 14 lat.