UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc optymistycznie to Elblą ma 107 tys. , a mniej optymistycznie. To może z 90 tys. Teraz ludzie powyjeżdżali na urlopy to mam odczucie że mieście zostało z 70k ludzia.

mtsz

Anuluj