UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc optymistycznie to Elblą ma 107 tys. , a mniej optymistycznie. To może z 90 tys. Teraz ludzie powyjeżdżali na urlopy to mam odczucie że mieście zostało z 70k ludzia.
mtsz
Patrząc optymistycznie to Elblą ma 107 tys. , a mniej optymistycznie. To może z 90 tys. Teraz ludzie powyjeżdżali na urlopy to mam odczucie że mieście zostało z 70k ludzia.
mtsz