UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tragedia na skrzyżowaniu Odrodzenia Dąbka Ogólna nie minął nawet miesiąc po remoncie a już jest lipa /tam już w tej chwili jest gorzej jak przed remontem... a to dopiero miesiąc minął. Nich jakiś kierownik tej ekipy remontowej przejedzie se ze trzy razy z Dąbka w Odrodzenia i zobaczy co zrobili.
CN.