Wybrany wątek opinii

po-psl-sld-2,50 = drożyzna
nnnnn (2024.08.05)
@nnnnn - Inflacja w pierwszym półroczu 2,7%. Za pisu 20%. Ceny gazu za pisu do góry o 300 %....
Nie cierpię troli (2024.08.05)
Powrót do komentarzy