Wybrany wątek opinii
po-psl-sld-2,50 = drożyzna
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@nnnnn - Inflacja w pierwszym półroczu 2,7%. Za pisu 20%. Ceny gazu za pisu do góry o 300 %....
Do moderacji
Odpowiedz
2
2