UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nnnnn - Inflacja w pierwszym półroczu 2,7%. Za pisu 20%. Ceny gazu za pisu do góry o 300 %....

Nie cierpię troli

Anuluj