Wybrany wątek opinii

Ksiądz Józefczyk zawsze był blisko władz z czasów PRL, a nawet bardzo blisko, o czym teraz raczej się zapomina.
(2024.06.02)
Ks. Józefczyk nie tyle był blisko władzy PRL, co szanował i przyjaźnił się z mądrym i ciekawymi ludźmi. A że niektórzy z nich byli dyrektorami, czy wojewodami..... Mała to różnica, a jednak.
(2024.06.02)
Różnica jest taka - " co wolno Wojewodzie to nie Tobie smrodzie" a ksiądz jak to ksiądz zawsze lubi być tam - gdzie są konfitury. , OT taka boska wrodzona skromność
(2024.06.02)
Powrót do komentarzy