UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ks. Józefczyk nie tyle był blisko władzy PRL, co szanował i przyjaźnił się z mądrym i ciekawymi ludźmi. A że niektórzy z nich byli dyrektorami, czy wojewodami..... Mała to różnica, a jednak.


Anuluj