Wybrany wątek opinii

Ciekawe kim są osoby, które tak dzielnie minusują wszystkie pochlebne komentarze.
DasModel (2024.05.08)
@DasModel - Ciekawe kim jest osoba która uważa, że jedynym słusznym działaniem może być wyłącznie poklask i łapki w górę.
(2024.05.08)
Jak ktoś z własnej inicjatywy robi coś dla innych, poświęca swój czas, żeby coś fajnego działo się w mieście, to chyba poklask jest jedyną słuszną reakcją. Nie widzę tu miejsca na niezadowolenie.
DasModel (2024.05.08)
@DasModel - Jedyne słuszne reakcje to za komuny były.
(2024.05.08)
Powrót do komentarzy