UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś z własnej inicjatywy robi coś dla innych, poświęca swój czas, żeby coś fajnego działo się w mieście, to chyba poklask jest jedyną słuszną reakcją. Nie widzę tu miejsca na niezadowolenie.

DasModel

Anuluj