UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś z własnej inicjatywy robi coś dla innych, poświęca swój czas, żeby coś fajnego działo się w mieście, to chyba poklask jest jedyną słuszną reakcją. Nie widzę tu miejsca na niezadowolenie.
DasModel
Jak ktoś z własnej inicjatywy robi coś dla innych, poświęca swój czas, żeby coś fajnego działo się w mieście, to chyba poklask jest jedyną słuszną reakcją. Nie widzę tu miejsca na niezadowolenie.
DasModel