Wybrany wątek opinii
Za co te podwyżki. Jakość wody to katastrofa, usługi także. Jak zamontowali mi wodomierze to w kuchni nie działał wcale a w łazience liczył wodę że wszystkich mieszkań w całym pionie. Narazili mnie tylko na koszty przy rozliczeniu zużycia.
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
A to akurat nie jest wina pracowników, a sprzętów które zakupuje Pan Prezes :)
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
Skoro wodomierz w mieszkaniu, to nie wodociągi tylko zarządca.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
Nie działający wodomierz po wymianie to skutek zasyfionych rdzą wewnętrznych instalacji w budynkach, które nie są czyszczone przez dziesiątki lat. Czy kiedykolwiek ktoś zadał sobie trud by wyczyścić taką instalację w budynku? Co z tego, że wodociągi zainwestowały kupę kasy w polepszenie jakości wody na stacjach uzdatniania i co roku na wiosnę i na jesieni płuczą sieć wodociągową jeżeli jakość dostarczanej wody jest degradowana w wewnętrznych instalacjach budynków. Zdecydowana większość odbiorców wody nie zdaje sobie sprawy co jest główną przyczyną złej jakości dostarczanej wody i z reguły winni dostawcę.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Epwik nie zakłada wodomierzy w mieszkaniach
Do moderacji
Odpowiedz
3
0