Wybrany wątek opinii

Za co te podwyżki. Jakość wody to katastrofa, usługi także. Jak zamontowali mi wodomierze to w kuchni nie działał wcale a w łazience liczył wodę że wszystkich mieszkań w całym pionie. Narazili mnie tylko na koszty przy rozliczeniu zużycia.
(2024.02.14)
A to akurat nie jest wina pracowników, a sprzętów które zakupuje Pan Prezes :)
(2024.02.14)
Skoro wodomierz w mieszkaniu, to nie wodociągi tylko zarządca.
Aaaft (2024.02.14)
Nie działający wodomierz po wymianie to skutek zasyfionych rdzą wewnętrznych instalacji w budynkach, które nie są czyszczone przez dziesiątki lat. Czy kiedykolwiek ktoś zadał sobie trud by wyczyścić taką instalację w budynku? Co z tego, że wodociągi zainwestowały kupę kasy w polepszenie jakości wody na stacjach uzdatniania i co roku na wiosnę i na jesieni płuczą sieć wodociągową jeżeli jakość dostarczanej wody jest degradowana w wewnętrznych instalacjach budynków. Zdecydowana większość odbiorców wody nie zdaje sobie sprawy co jest główną przyczyną złej jakości dostarczanej wody i z reguły winni dostawcę.
podRozwagę (2024.02.15)
Epwik nie zakłada wodomierzy w mieszkaniach
Kwiatek 0805 (2024.02.16)
Powrót do komentarzy