Wybrany wątek opinii
zadnych podwyzek dla tych nierobow, gdzie jeden robi a pieciu stoi i patrzy, bo to bedzie oznaczac od razu podwyzki cen wody. na ich miejsce spokojnie znajdzie sie chetnych do pracy, choc redukcja etatow tez dobrze by tam zadzialala. W Szwecji firmy tego typu w podobnej wielkosci miastach zatrudniaja o polowe mniej ludzi
Do moderacji
Odpowiedz
53
34
@upadły harley - Z tego co pamiętam tam ludzie bardzo dobrze zarabiają. moze ktoś przypomni ile?
Do moderacji
Odpowiedz
32
10
@upadły harley - Eee upadły Harley to do Szwecji sie wyprowadź
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
@upadły harley - Chyba mówisz o sobie ' nierobie', znajdą się chętni na ich miejsce, już czekają, przy bramie, ogłoszenia wiszą po 2 miesiące a chętnych brak
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
@Kokoloko98 - tam takich wazeliniarzy nie potrzebują i tam nie ma pisu/szczęsliwy naród/
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@upadły harley - Praca w firmie wodociągowej nie jest ani łatwa ani przyjemna. Przed krytyką warto wiedzieć cokolwiek o tej branży. Nie chciałbym nurzać się w błocie czy w fekaliach podczas usuwania awarii. Pokazanie Szwecji jako przykładu nie jest uczciwe. Jak wyglądały te Kraje po wojnie? Czy Polska mogła podobnie się rozwija jak Szwecja?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0