Wybrany wątek opinii

zadnych podwyzek dla tych nierobow, gdzie jeden robi a pieciu stoi i patrzy, bo to bedzie oznaczac od razu podwyzki cen wody. na ich miejsce spokojnie znajdzie sie chetnych do pracy, choc redukcja etatow tez dobrze by tam zadzialala. W Szwecji firmy tego typu w podobnej wielkosci miastach zatrudniaja o polowe mniej ludzi
upadły harley (2024.02.14)
@upadły harley - Z tego co pamiętam tam ludzie bardzo dobrze zarabiają. moze ktoś przypomni ile?
Ciekawy (2024.02.14)
@upadły harley - Eee upadły Harley to do Szwecji sie wyprowadź
Kokoloko98 (2024.02.14)
@upadły harley - Chyba mówisz o sobie ' nierobie', znajdą się chętni na ich miejsce, już czekają, przy bramie, ogłoszenia wiszą po 2 miesiące a chętnych brak
(2024.02.14)
@Kokoloko98 - tam takich wazeliniarzy nie potrzebują i tam nie ma pisu/szczęsliwy naród/
(2024.02.15)
@upadły harley - Praca w firmie wodociągowej nie jest ani łatwa ani przyjemna. Przed krytyką warto wiedzieć cokolwiek o tej branży. Nie chciałbym nurzać się w błocie czy w fekaliach podczas usuwania awarii. Pokazanie Szwecji jako przykładu nie jest uczciwe. Jak wyglądały te Kraje po wojnie? Czy Polska mogła podobnie się rozwija jak Szwecja?
Jerzy Grabowski (2024.02.16)
Powrót do komentarzy