Wybrany wątek opinii

Dyrektor Świniarski młody chłop na wysokiej emeryturze strażackiej i dodatkowo stołek w ratuszu. Wstyd
(2024.01.03)
Dla Ciebie czy dla mnie to wstyd dla niego - zaszczyt.
(2024.01.03)
Powrót do komentarzy