Wybrany wątek opinii
Dyrektor Świniarski młody chłop na wysokiej emeryturze strażackiej i dodatkowo stołek w ratuszu. Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
42
12
Dla Ciebie czy dla mnie to wstyd dla niego - zaszczyt.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1