Wybrany wątek opinii
A mi bliżej do nazwy Królewiec
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
@I.Kant - Od zmiany nazwy nic się nie zmienia. To duże miasto kompletnie przez ruskich zniszczone i zsowietyzowane nie ma szans na reaktywację choćby na poziomie naszego Elblaga.. Tego nikt nie udżwignie bo - nie chce, nie ma kasy, nie ma ochoty i jest to część Rosji która identyfikuje się z tym miejscem wyłącznie przez pryzmat ilości rakiet które mogą tam być umieszczone. Kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
22
1
@I.Kant - Durne polskie rządy doprowadziły do utraty Królewca i powstania Koenigsbergu, a przez głupoty zachodu w 1939r, II Wojnę Św i oddanie Stalinowi tego miasta jako bonus wojenny - powstanie Kaliningradu... chciał jeszcze Braniewo i Elbing... ale Churchil przestał pić whisky i powiedzial dość !
@ Hister
Do moderacji
Odpowiedz
8
5