UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@I.Kant - Od zmiany nazwy nic się nie zmienia. To duże miasto kompletnie przez ruskich zniszczone i zsowietyzowane nie ma szans na reaktywację choćby na poziomie naszego Elblaga.. Tego nikt nie udżwignie bo - nie chce, nie ma kasy, nie ma ochoty i jest to część Rosji która identyfikuje się z tym miejscem wyłącznie przez pryzmat ilości rakiet które mogą tam być umieszczone. Kropka.