Wybrany wątek opinii
Kasia Hebel z Pasłęka opuściła dom w poszukiwaniu 800+ ? Nie słuchają rodziców i wogóle starszych, doświadczonych ludzi to co by się nie stało potwierdza że głupota małolata ma swoje prawa..... więc niech się sami bronią i szukają...
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Człowieku idź skocz do rzeki, naprawdę szkoda, że takich jak ty jeszcze ziemia nosi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Kalafiorem mi to wisi....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1