Wybrany wątek opinii

Kasia Hebel z Pasłęka opuściła dom w poszukiwaniu 800+ ? Nie słuchają rodziców i wogóle starszych, doświadczonych ludzi to co by się nie stało potwierdza że głupota małolata ma swoje prawa..... więc niech się sami bronią i szukają...
(2023.09.24)
Człowieku idź skocz do rzeki, naprawdę szkoda, że takich jak ty jeszcze ziemia nosi.
(2023.09.24)
Kalafiorem mi to wisi....
(2023.09.24)
Powrót do komentarzy