UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kasia Hebel z Pasłęka opuściła dom w poszukiwaniu 800+ ? Nie słuchają rodziców i wogóle starszych, doświadczonych ludzi to co by się nie stało potwierdza że głupota małolata ma swoje prawa..... więc niech się sami bronią i szukają...


Anuluj