Wybrany wątek opinii

Szkoda że tylko junaki.... a sokoły ??
(2023.09.19)
"Hej, hej, hej sokoły Omijajcie góry, lasy, pola, doły Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku Mój stepowy skowroneczku Hej, hej, hej sokoły Omijajcie góry, lasy, pola, doły Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku Mój stepowy, dzwoń, dzwoń, dzwoń!"
No tak (2023.09.19)
Powrót do komentarzy