Wybrany wątek opinii
Szkoda że tylko junaki.... a sokoły ??
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
"Hej, hej, hej sokoły
Omijajcie góry, lasy, pola, doły
Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku
Mój stepowy skowroneczku
Hej, hej, hej sokoły
Omijajcie góry, lasy, pola, doły
Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku
Mój stepowy, dzwoń, dzwoń, dzwoń!"
Do moderacji
Odpowiedz
3
5