Wybrany wątek opinii

Zayebisty post pięknie tłumaczący mizerię umysłową różnych tam ''obrońców demokracji ''.
(2023.08.20)
Jaka mizeria jest w TVP? Fajnie tak, jak Ci wszystko co bardziej wartościowe obrzydzają, poniżają. Tylko dla "zwycięstwa", no to masz.
(2023.08.20)
Powrót do komentarzy