Wybrany wątek opinii
Zayebisty post pięknie tłumaczący mizerię umysłową różnych tam ''obrońców demokracji ''.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jaka mizeria jest w TVP? Fajnie tak, jak Ci wszystko co bardziej wartościowe obrzydzają, poniżają. Tylko dla "zwycięstwa", no to masz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1