UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka mizeria jest w TVP? Fajnie tak, jak Ci wszystko co bardziej wartościowe obrzydzają, poniżają. Tylko dla "zwycięstwa", no to masz.


Anuluj