UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka mizeria jest w TVP? Fajnie tak, jak Ci wszystko co bardziej wartościowe obrzydzają, poniżają. Tylko dla "zwycięstwa", no to masz.
Jaka mizeria jest w TVP? Fajnie tak, jak Ci wszystko co bardziej wartościowe obrzydzają, poniżają. Tylko dla "zwycięstwa", no to masz.