Wybrany wątek opinii
Ja proszę żeby przypilnowano by prezydent Elblaga i Jego swita zostali rozliczeni ze szkodliwych dla miasta decyzji jeszcze przed wyborami!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
tez jestem za ! przede wszystkim trzeba rozliczyc jego i motorowke za bezzasadna ankiete na ktora zmarnowali nasze pieniadze. przeciez to jest niegospodarnosc! co dala ta ankieta, port wedlug cwierkacza ma byc miejski. czy cos juz w tej sprawie robia? czy tam powstaje port z prawdziwego zdarzenia? 150 tys zl POszło się yebac.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0