UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja proszę żeby przypilnowano by prezydent Elblaga i Jego swita zostali rozliczeni ze szkodliwych dla miasta decyzji jeszcze przed wyborami!


Anuluj