UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja proszę żeby przypilnowano by prezydent Elblaga i Jego swita zostali rozliczeni ze szkodliwych dla miasta decyzji jeszcze przed wyborami!
Ja proszę żeby przypilnowano by prezydent Elblaga i Jego swita zostali rozliczeni ze szkodliwych dla miasta decyzji jeszcze przed wyborami!