Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
@Kwestia wyboru - Niemieccy emeryci jeździli po świecie w latach 80.Obecnie czasy się zmieniły i na wyjazdy po świecie stać już tylko niewielu niemieckich emerytów ale mit pozostał.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
@Kwestia wyboru - A za twojego "po" to się napodróżowali po świecie :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@awer - Dokładnie tak. Teraz to mogą gołą d... ą po nie heblowanej desce :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1