Wybrany wątek opinii

Niemieccy emeryci podróżują po świecie. Pisowskich emerytow stać jedynie na przedstawienie pod chmurką albo tańce na jasnej górze. A mówią że wstają z kolan. Ha ha ha
Kwestia wyboru (2023.07.25)
@Kwestia wyboru - Niemieccy emeryci jeździli po świecie w latach 80.Obecnie czasy się zmieniły i na wyjazdy po świecie stać już tylko niewielu niemieckich emerytów ale mit pozostał.
awer (2023.07.25)
@Kwestia wyboru - A za twojego "po" to się napodróżowali po świecie :)
Lek...aż (2023.07.25)
@awer - Dokładnie tak. Teraz to mogą gołą d... ą po nie heblowanej desce :)
śmiechnasali (2023.07.26)
Powrót do komentarzy