UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niemieccy emeryci podróżują po świecie. Pisowskich emerytow stać jedynie na przedstawienie pod chmurką albo tańce na jasnej górze. A mówią że wstają z kolan. Ha ha ha

Kwestia wyboru

Anuluj