UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale info o wejściówkach na Vito Bambino była jakoś głęboko ukryta. Śledzę dość regularnie elbląskie serwisy i niestety nic o tym nie wiedziałem. Chyba rozeszły się w drugim obiegu i wśród znajomych :/
Ale info o wejściówkach na Vito Bambino była jakoś głęboko ukryta. Śledzę dość regularnie elbląskie serwisy i niestety nic o tym nie wiedziałem. Chyba rozeszły się w drugim obiegu i wśród znajomych :/