UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to gdzie ta główna scena... GCH to rozumiem, że góra chrobrego, a ta główna to na dziedzińcu muzeum? i nie ma info gdzie się zgłosić po wejściówki na Vito Bambino.


Anuluj