UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to gdzie ta główna scena... GCH to rozumiem, że góra chrobrego, a ta główna to na dziedzińcu muzeum? i nie ma info gdzie się zgłosić po wejściówki na Vito Bambino.
to gdzie ta główna scena... GCH to rozumiem, że góra chrobrego, a ta główna to na dziedzińcu muzeum? i nie ma info gdzie się zgłosić po wejściówki na Vito Bambino.