Wybrany wątek opinii

W przyszłym roku są wybory do samorządów. Elblążanie, wybierzcie mądrze. Nie chodzi o to czy ktoś jest z PiSu czy skądinąd. Ważne aby był to ktoś, kto czuje to miasto i chce aby tu było lepiej. Nie jakiś starszy gość z wiecznym fochem na rządowe propozycje ale ktoś, kto wie skąd wziąć pieniądze i jak je wydać. Ktoś w rodzaju s. p.Henryka Słoniny, nie znaczy to że z SLD. Dobry gospodarz, sprawny menadżer, kto wie za co płacą mu publicznymi pieniędzmi. Wtedy zyska Stare Miasto i w ogóle wszyscy zyskamy. Bsp
(2023.06.08)
Tu nigdy nie bedzie dobrze. To jest miasto lesnych dziadkow, ktorzy wybieraja swoich. Mlodzi na wybory nie chodza. Klasy sredniej brak.
Realista1 (2023.06.08)
Powrót do komentarzy