UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu nigdy nie bedzie dobrze. To jest miasto lesnych dziadkow, ktorzy wybieraja swoich. Mlodzi na wybory nie chodza. Klasy sredniej brak.

Realista1

Anuluj