UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu nigdy nie bedzie dobrze. To jest miasto lesnych dziadkow, ktorzy wybieraja swoich. Mlodzi na wybory nie chodza. Klasy sredniej brak.
Realista1
Tu nigdy nie bedzie dobrze. To jest miasto lesnych dziadkow, ktorzy wybieraja swoich. Mlodzi na wybory nie chodza. Klasy sredniej brak.
Realista1